Tel. 731 937 018, 734 553 941

Reference

Co se o nás říká...

Lukáš Tošovský

Firmu Chalupa instalatérství prováděla výměnu kanalizačních potrubí v bytovém domě s 28 bytovými jednotkami. Profesionálně odvedená práce, osobitý přístup k nárokům klientů, dobrý (a dodržený) harmonogram prací, šikovnost při řešení netypických detailů. To vše jsou důvody, proč mohu s klidným svědomím tuto firmu doporučit.

Petr FILIPEC, SVD čp. 472 v Milovicích

Firma Chalupa prováděla v bytovém domě, který spravuji montáž filtrů na vodu FS MAD a montáž ultrazvukových vodoměrů a výměnu potrubí v technickém podlaží domu. Práci odvedla velice profesionálně, rychle a přesně dle našich požadavků. Tuto firmu mohu všem jen doporučit.

Petr

Velmi profesionálně provedená práce. Lidský přístup k zákazníkovi. Velká spokojenost s úklidem po skončení prací. Doporučuji se na pana Chalupu obrátit i o odbornou radu.

Michal

Výborná firma ,spolehlivá, odborná. Zakázka od A do Z provedena podle představ a cenové nabídky . Spokojenost.

Bohuslav H.

Firma instalovala nový topný systém s plynovým kotlem. Vše navrhla, vysvětlila a zrealizovala ve stanoveném termínu. Velká spokojenost. Rovné jednání. Žádný "med kolem huby". Mohu doporučit.

Bezdíček

Profesionální přístup, kvalitní, rychlá a čistě odvedená práce. Po instalaci kotle bylo vše logicky vysvětleno. Maximální spokojenost, vřele doporučuji.

Alena

velmi rychle a kvalitně odvedená zakázka, všem můžu doporučit

Mgr. Radim Horák

Výměnu starého kotle na tuhá paliva za kotel plynový na naší chalupě jsme, bohoužel, svěřili JINÉ firmě! Od té doby, zhruba rok a půl, z osmi radiátorů topilo jen pět, zbývající tři se ne a ne chytit. Prý by to chtělo výměnu všech radiátorů, nejlépe i chemické čištění topné soustavy, a ono se to možná "chytne". To ale byla ta JINÁ firma... Dnes už víme, že zavolat panu Chalupovi a vylíčit mu své trápení se určitě vyplatí! Za dvě hodiny jeho práce u nás bylo vše hotovo a my konečně plnohodnotně topíme. Údajně nic složitého, chtělo si to jen trochu více pohrát s odvzdušněním topné soustavy, protože odvzdušňovací ventil má u nás z oněch osmi radiátorů pouze jeden. Pana Chalupu mohu doporučit s klidným svědomím - za ochotu při jenání, za profesionalitu a za ochotu řešit veliké, ale i ty z jeho pohledu drobné problémy zákazníků.